Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Utknął na dwa dni w wychodku, musieli interweniować strażacy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2019 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Jednym słowem przesrane taplać się w cudzym gównie. Pewnie i nie jeden paw poleciał :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin latrynami stoi - nie dziwota, bo to Ściana Wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Scyzoryk, był Pan w Lublinie? Ja byłam w Warszawie piękne miasto w okolicach centrum, reszta jest gorsza od podlubelskich wsi. Proszę więc nie pisać o ścianie wschodniej, bo nie ma Pan zielonego pojęcia o tym o czym Pan pisze. Wychodzi z Pana zaściankowość i ciasnota umysłowa. Nie wiem od czego to jest uzależnione jednak przeciętny Warszawiak myśli bardzo stereotypowo o tzw ścianie wschodniej, nie wiem skąd taki obraz i pomysł. Drogi Panie kresy wschodnie to tereny położone teraz na terytorium Ukrainy, Lubelszczyzna zawsze była w koronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin latrynami stoi - nie dziwota, bo to Ściana Wschodnia.
 Sciane wschodnią to ty masz we łbie, albo w Warszawie...odsetek gospodarstw domowych podłączonych do kanalizacji w Lublinie jest jeden z najwyzszych w kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ścianie wschodniej jest więcej piękniejszych obejść niż na tym całym zachodzie Polski bywałem widziałem syf i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CK Dezerterzy. Lejtnant Nogaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadł do kibla na dwa dni Lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jakie grzechy Panie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie obrońcy piekej, szczególnie wiosną, Lubelszczyzny. Co robi drewniany wychodek na ulicy Rataja w Lublinie? Co robi facet w drewnianym wychodku na ulicy Rataja w Lublinie? Bo chyba nie zwiedza zabytków I przestańcie się nabzdyczać. Wschodnia Polska jest zacofana co widać (drewniane wychodki), słychać (disko polo) i czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm. Dziwne te niektóre komentarze. Może jestem niedouczony, ale jakoś nie wydaje mi się żeby w zwrocie „ściana wschodnia” było coś obraźliwego. Sam większość życia, mieszkałem w Zamościu, czyli jak by nie patrzeć Zamojszczycna, część Lubelszczyzny. Teraz mieszkam na południowo zachodnich rubieżach. To też jakaś ściana. Ściana Karkonoszy np. Żaden region naszego kraju nie jest lepszy ani gorszy od innego. Szanujmy się wzajemnie a wiele problemów zniknie. Wyrazy współczucia dla Pana którego spotkało to przykre doświadczenie. To nauczka dla wszystkich gdzie szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...